Očarujúce svadby, štýlové eventy.

Sme mladý a kreatívny kolektív, ktorý sleduje moderné trendy v dekorovaní i aranžovaní. Zameriavame sa na kvalitu tovaru i služieb, ktoré sú na vysokej úrovni. Do každej práce vkladáme dušu.

Výzdoba stola
Svadby

Vytvárame jedinečné svadby, ktoré sú na pohľad očarujúce, unikátne a elegantné. Každá jedna svadba je odrazom kvalitnej práce a je vytvorená na mieru pre Vás a v rámci Vášho rozpočtu.

Tlačoviny
Dizajn na mieru

​Na požiadanie Vám vytvoríme všetky druhy tlačovín ako svadobné oznámenia, menovky, označenia stola a zasadací poriadok.

Eventy
Oslavy

Nezameriavame sa výlučne na svadby. Radi pre Vás zorganizujeme a vyzdobíme oslavu narodenín, výročia, ples, stužkovú slávnosť alebo firemný večierok.

Kytice
Jedinečnosť

Svadobná kytička je jedným z najdôležitejších doplnkov nevestičky spolu s pierkom pre ženícha. Naše kytičky sú vždy očarujúce!

Kvetové dekorácie
Očarte Vašich hostí

​Pracujeme  výlučne so živými kvetmi od overených pestovateľov. Aj preto sú naše kvetové dekorácie nielen nádherné na pohľad, ale vydržia Vám ešte niekoľko dní po svadbe a Vy si tak môžete skrášliť domácnosť.

Exteriér
Letné svadby

Čo môže byť čarovnejšie ako svadba v krásnom prostredí parku, či záhrady v krásny letný deň? Postaráme sa o to, aby tá Vaša bola naozaj nezabudnuteľná!

Čarovná výzdoba od Velvet Design už niekoľkokrát skrášlila a obohatila našu rodinnú oslavu. A ja sa stále neviem rozhodnúť, čo si vychutnávam viac. Či samotné otváranie dverí do miestnosti, v ktorej sa udiala premena, to napätie plné očakávania a moje vlastné prekvapenie, alebo obdiv na tvárach všetkých zúčastnených...asi všetko. Každopádne ďakujem a odporúčam!!! Dekorácie vyrobené Velvet Designom zmenia každú oslavu. Izabela.

Magdalénka & Julka

1.sv. prijímanie a krstiny

...každý detail pri svadobnom stole bol „vymakaný“, skrátka neporovnateľné s ničím, čo sme mali možnosť doteraz vidieť. Kostol bol rovnako krásne zladený, žiaril farbami živých kvetov, človek sa cítil ako v záhrade... Všetko toto na nás obrovsky zapôsobilo, bolo to skrátka úžasné, o čom svedčia nespočetné telefonáty zúčastnených svadobčanov. Najviac za tento neopísateľný dojem ďakujeme celému Velvet Designu, za skvelú spoluprácu, rady a trpezlivosť pri spĺňaní našich požiadaviek, všetci boli neskutočne milí. Odporúčam všetkým na 100 %, ktorí majú takúto akciu pred sebou.

Kristínka & Michal Dudoví

Salaš Cabaj

Pripravili ste pre nás krásnu výzdobu, ktorá bola dotiahnutá do detailov a spĺňala naše najtajnejšie priania. Vytvorila atmosféru a dodala celému večeru neskutočne romantický nádych. Chcela by som sa Vám ešte raz poďakovať, že ste svojou úžasnou prácou dotvorili celý náš deň. Bol to krásny umelecký zážitok, pri ktorom ešte teraz spájame detaily, lebo aj ja aj môj manžel sme si všimli a zapamätali inak. Ešte raz ďakujeme.

Lucia a Zolo Saboví

Zlatý Kľúčik, Nitra

1 / 2

Please reload

Referencie

© 2018 Velvet Design

Tel. 0908 13 88 94

Velvet Design - Svadobná Agentúra

  • facebook-square