Očarujúce svadby, štýlové eventy.

Sme mladý a kreatívny kolektív, ktorý sleduje moderné trendy v dekorovaní i aranžovaní. Zameriavame sa na kvalitu tovaru i služieb, ktoré sú na vysokej úrovni. Do každej práce vkladáme dušu.

tartuf-1016.jpg
Výzdoba stola
Svadby

Vytvárame jedinečné svadby, ktoré sú na pohľad očarujúce, unikátne a elegantné. Každá jedna svadba je odrazom kvalitnej práce a je vytvorená na mieru pre Vás a v rámci Vášho rozpočtu.

tartuf-1025.jpg
Tlačoviny
Dizajn na mieru

​Na požiadanie Vám vytvoríme všetky druhy tlačovín ako svadobné oznámenia, menovky, označenia stola a zasadací poriadok.

Eventy
Oslavy

Nezameriavame sa výlučne na svadby. Radi pre Vás zorganizujeme a vyzdobíme oslavu narodenín, výročia, ples, stužkovú slávnosť alebo firemný večierok.

tartuf-1009.jpg
Kytice
Jedinečnosť

Svadobná kytička je jedným z najdôležitejších doplnkov nevestičky spolu s pierkom pre ženícha. Naše kytičky sú vždy očarujúce!

tartuf-1008.jpg
Kvetové dekorácie
Očarte Vašich hostí

​Pracujeme  výlučne so živými kvetmi od overených pestovateľov. Aj preto sú naše kvetové dekorácie nielen nádherné na pohľad, ale vydržia Vám ešte niekoľko dní po svadbe a Vy si tak môžete skrášliť domácnosť.

tartuf-1003.jpg
Exteriér
Letné svadby

Čo môže byť čarovnejšie ako svadba v krásnom prostredí parku, či záhrady v krásny letný deň? Postaráme sa o to, aby tá Vaša bola naozaj nezabudnuteľná!

Často kladené otázky

Kedy je vhodné kontaktovať agentúru Velvet Design?


Čím skôr, no v prvom rade je vhodné mať upresnený termín konania udalosti a aj miesto. Bez týchto dvoch najdôležitejších vecí sa, žiaľ, nepohneme.
Ako prebiehajú prvé kroky vo Vašej agentúre Velvet Design?


Prvý krok: Oslovenie našej agentúry Velvet Design z Vašej strany či už mailom, telefonicky, alebo osobne v našom obchodíku s upresnením dátumu a miesta konania udalosti. Druhý krok: Najdôležitejšie je 1. stretnutie, ktoré je samozrejme nezáväzné a na ňom sa všetko preberie od A po Z. Ešte raz podotýkame, stretnutie je nezáväzné, voľne sa porozprávame o Vašich predstavách, zapíšeme si ich a následne Vám predostrieme ďalšie nápady. Naša agentúra nenaceňuje a ani nepreberá konkrétne svadobné výzdoby bez osobného stretnutia! Aspoň jedno osobné stretnutie je podmienkou! Stretnutie je možné kdekoľvek v Nitre, v našej predajni, p.p. po dohode aj mimo Nitry. Dohodnutie termínu môžete telefonicky, alebo aj mailom, vždy sa prispôsobujeme čo sa týka dňa i času. Tretí krok: Návšteva miesta konania udalosti, najlepšie s Vašou účasťou. Tento krok sa dá spojiť s krokom č. 2 a vykonať prvé stretnutie priamo v mieste konania udalosti. Štvrtý krok: vypracovanie cenovej kalkulácie a jej zaslanie. Piaty krok: Podpis Zmluvy a zloženie 50% z celkovej dohodnutej sumy v Zmluve. Šiesty krok: zaslúžený oddych a mailová komunikácia v prípade potreby. Siedmy krok: doplatenie ostatkovej sumy pred konaním udalosti a zloženie depozitu na prenajímaný tovar v hodnote dohodnutej a spísanej v Zmluve. Posledný krok: bezstarostné vychutnávanie si najkrajšieho dňa v živote
Môžete mi poslať cenník, cenovú ponuku?


Klientom nikdy neposielame kalkulácie bez osobného stretnutia a to z toho dôvodu, že si vždy radi vypočujeme, čo si klient želá a ako si to predstavuje, typy látok, skla alebo iného materiálu atď. Následne si osobne vždy ideme pozrieť nehnuteľnosť, premeriame si dôležité miesta a následne vytvárame cenovú ponuku pre klienta. Nič nie je naceňované od oka. Samozrejme stretnutie je nezáväzné . Taktiež obhliadka nehnuteľnosti je zdarma. Posielať cenovú ponuku bez akýchkoľvek podrobných informácií o vašich predstavách a želaniach je maximálne neseriózne a my si to nikdy ku svojim klientom nedovolíme. Naceňovať odhadom je len vypočítavosť a okrádanie klienta. To je náš osobný názor. Osobne poznáme klientov, ktorí dostali od firiem cenové ponuky až v prekvapujúco nízkych cenách. V Zmluve sa nachádzala však jedna vetička, ktorá pojednávala o dôležitej veci - cena sa môže meniť v závislosti od použitého materiálu atď. Následne sa cena vyšplhala tak vysoko, že klienti jednoducho oľutovali výber agentúry a viac stratili ako získali. Toto sa Vám u nás nikdy nestane! Suma v cenovej ponuke je už konečná a to v Zmluve aj garantujeme. Pravdaže rozumieme, že si chcete ušetriť čas, a preto nás často žiadate o zaslanie cenovej ponuky, no naša agentúra pracuje úplne inak ako bežné agentúry, a vy si zaslúžite vedieť a vidieť, čo Vám vieme reálne poskytnúť a aká je naša úroveň práce a prístupu. To budete vidieť samozrejme na stretnutí. Preto, pokiaľ by ste si chceli dohodnúť stretnutie, budeme radi. Môžeme kedykoľvek a kdekoľvek, vždy sa klientovi prispôsobujeme. Stretnutie je nezáväzné a môže prebehať aj v našej predajni Velvet Style v Nitre, na Štefánikovej ul. č.54.
Koľko stojí svadba vo Vašej agentúre?


Nie je možné, aby sme napísali jedinú cenu alebo kalkuláciu. Každá svadba je úplne iná a v každej používame iný materiál a aj množstvo. Naša práca sa líši od ostatných agentúr v tom, že každá jedna svadba ma nový látkový materiál na stoloch. Nikdy nepoužívame látkový materiál dvakrát. Vždy sa všetko pripravuje a šije konkrétne len na vašu udalosť. Pravdaže najväčšiu položku tvoria kvety, s tým treba pri rozpočte rátať. Keďže nevytvárame klasické výzdoby a nepoužívame žiaden organzový materiál, ktorý je dnes najlacnejší, cena nebude porovnateľná s najlacnejšími agentúrami.
Vytvárate aj netradičné - inovatívne svadby?


Našim cieľom je vždy vytvárať jedinečné svadby. Najnovším trendom sú tematické svadby. Naša agentúra Velvet Design bola založená pre ľudí, ktorým skutočne záleží na ich veľkom dni a túžia po tom, aby ich deň bol nezabudnuteľný aj o desiatky rokov nielen pre nich, ale aj pre všetkých zúčastnených. Dôležitú časť našej práce tvorí detail, ktorému venujeme veľkú pozornosť. Pracujeme s materiálmi, ktoré majú najvyššiu kvalitu. Váš svadobný deň je len jeden, preto prenechajte prípravy na našu agentúru Velvet Design a my Vám zmeníme Vaše sny na skutočnosť.
Zabezpečujete svadbu aj na poslednú chvíľu?


Pokiaľ je daný termín ešte voľný, vieme vyčarovať svadbu aj za pár dní. Pre nás je dôležitá improvizácia, vieme všetko navrhnúť dopredu, ešte si to s vami aj prejsť a urobiť korekcie v prípade potreby. Aj svadby na poslednú chvíľu vždy majú niečo unikátne :)
Je možné, že sa počas príprav zmení dohodnutá cena za služby?


Nie, NIKDY! V Zmluve garantujeme dohodnutú sumu a aj to, že sa už meniť z našej strany nebude. Preto sa nemusíte obávať stresov po svadbe a nepríjemných chvíľ, čo kde doplatiť a za čo. Treba si poriadne premyslieť, ktorú agentúru si vyberiete. Osobne poznáme klientov, ktorí dostali od firiem cenové ponuky až v prekvapujúco nízkych cenách. V Zmluve sa nachádzala však jedna vetička, ktorá pojednávala v dôležitej veci - cena sa môže meniť v závislosti od použitého materiálu, atď. Následne sa cena vyšplhala tak vysoko, že klienti jednoducho oľutovali výber agentúry a viac stratili ako získali.
Realizujte výzdoby aj mimo Nitry?


Áno, svadby realizujem aj mimo Nitry. Naša pôsobnosť je po celom Slovensku. Avšak je potrebné si uvedomiť, že aj pre nás sú to isté náklady, preto rozhodnutie pre našu agentúru Velvet Design si veľmi dobre zvážte. Konzultácie u nás nie sú spoplatnené, a preto ak sa miesto konania udalosti nachádza mimo Nitry, práve na tomto mieste je vhodné prvé stretnutie a spojili by sme tým aj obhliadku miesta s konkrétnymi návrhmi.
Vyzdobujete aj svadobné, rodičovské auto?


Áno, vyzdobovanie áut je u nás samozrejmosťou a vždy vytvárame návrhy podľa Vašich predstáv. Uprednostňujeme však moderný a netradičný štýl.
Vyzdobujete aj kostol a exteriér?


Áno, vyzdobujeme. Výzdoba kostola, obradnej siene či exteriéru nie je pre nás žiaden problém. Vždy prechádzame náčrty s klientmi a dolaďujeme aj malé detaily. Používame len živé kvetové dekorácie, ktoré sú doplnené jemnou zeleňou, aby pôsobili honosnejšie.
Zabezpečujete aj candy table - stôl so sladkosťami?


Áno. Je potrebné však podotknúť, že candy table je finančne náročnejší, no vždy stojí za to. Množstvo sladkých dobrôt, ktoré sú nielen pre deti, vždy potešia každý jazýček. V našej ponuke candy table sú aj minicakes a cupcakes, ktoré sa vždy vyrábajú len pre Vás.
Zabezpečujete aj stôl s rekvizitami na fotenie?


Áno. Dnes je doba, ktorá si vyžiadala inovatívne prvky aj vo svadobnej sfére. Preto, pokiaľ by ste mali záujem, v našej ponuke máme i stôl s rekvizitami a "instantnými" fotoaparátmi, ktoré Vám zhotovené fotografie okamžite vytlačia. Stôl s rekvizitami je najvhodnejší práve vtedy, keď súčasťou večera je aj fotograf.
Aké kvety používate pri kvetinových dekoráciách?


Na výzdobu sál používame výhradne len živé kvety, ktoré si dovážame zo zahraničia a ručíme, že Vám vydržia ešte niekoľko dní po svadbe. Máme skúsenosti, že kvety vydržali viac ako týždeň. Kvety nám prichádzajú deň pred konaním udalosti, takže sú vždy čerstvé, krásne rozkvitnuté a voňavé. Do kvetových aranžmánov vytváraných na svadobné tabule nevkladáme mnoho zelene a snažíme sa, aby nosné boli práve kvety. V našej ponuke sú všetky druhy kvetov a v rôznych farbách, vždy používame minimálne 3 druhy kvetov. Nebojte sa experimentovať s typmi kvetov či ich farbami, čím farebnejšie tým je výsledný efekt krajší!
Zabezpečíte nám aj svadobnú kyticu a pierko pre ženícha?


Áno, zabezpečujeme aj kvety pre nevestu s pierkom pre ženícha. Pokiaľ by ste mali záujem, vieme zabezpečiť aj kytice pre rodičov.

Čarovná výzdoba od Velvet Design už niekoľkokrát skrášlila a obohatila našu rodinnú oslavu. A ja sa stále neviem rozhodnúť, čo si vychutnávam viac. Či samotné otváranie dverí do miestnosti, v ktorej sa udiala premena, to napätie plné očakávania a moje vlastné prekvapenie, alebo obdiv na tvárach všetkých zúčastnených...asi všetko. Každopádne ďakujem a odporúčam!!! Dekorácie vyrobené Velvet Designom zmenia každú oslavu. Izabela.

Magdalénka & Julka

1.sv. prijímanie a krstiny

...každý detail pri svadobnom stole bol „vymakaný“, skrátka neporovnateľné s ničím, čo sme mali možnosť doteraz vidieť. Kostol bol rovnako krásne zladený, žiaril farbami živých kvetov, človek sa cítil ako v záhrade... Všetko toto na nás obrovsky zapôsobilo, bolo to skrátka úžasné, o čom svedčia nespočetné telefonáty zúčastnených svadobčanov. Najviac za tento neopísateľný dojem ďakujeme celému Velvet Designu, za skvelú spoluprácu, rady a trpezlivosť pri spĺňaní našich požiadaviek, všetci boli neskutočne milí. Odporúčam všetkým na 100 %, ktorí majú takúto akciu pred sebou.

Kristínka & Michal Dudoví

Salaš Cabaj

Pripravili ste pre nás krásnu výzdobu, ktorá bola dotiahnutá do detailov a spĺňala naše najtajnejšie priania. Vytvorila atmosféru a dodala celému večeru neskutočne romantický nádych. Chcela by som sa Vám ešte raz poďakovať, že ste svojou úžasnou prácou dotvorili celý náš deň. Bol to krásny umelecký zážitok, pri ktorom ešte teraz spájame detaily, lebo aj ja aj môj manžel sme si všimli a zapamätali inak. Ešte raz ďakujeme.

Lucia a Zolo Saboví

Zlatý Kľúčik, Nitra

1 / 1

Please reload

Referencie

tartuf-1017.jpg