top of page
20190817-0043.jpg

svadobný deň

Čo môže byť čarovnejšie ako svadba v krásnom prostredí? Postaráme sa o to, aby tá Vaša bola naozaj nezabudnuteľná! Zhmotníme Vaše predstavy a splníme Vaše sny! 

tlačoviny

​Vytvoríme Vám všetky druhy tlačovín, ktoré zladíme ku konceptu svadby. Zabezpečíme Vám  svadobné oznámenia, menovky, menu, označenia stola, etikety, nápisy na zóny a zasadací poriadok.

svadobný obrad

Čo môže byť čarovnejšie ako obrad v krásnom prostredí parku či záhrady v teplý letný deň? Postaráme sa o to, aby bol pre Vás nezabudnuteľný!

oddychové a foto zóny

Dnes je doba, ktorá si vyžiadala inovatívne prvky aj vo svadobnej sfére. Vyberte si naše zóny, ktoré Vaši hostia ocenia. Chill out zóna je určená pre dospelých, ponúkame detský kútik a moderné fotozóny, hviezdne nebo. 

event

Radi pre Vás zorganizujeme a vyzdobíme oslavu narodenín, výročia, ples, stužkovú slávnosť alebo firemný večierok.

Svadobné kytice

Svadobná kytica je jedným z najdôležitejších doplnkov nevesty a spolu s pierkom pre ženícha dotvárajú celkový dizajn mladomanželov. Naše kytice sú vždy vytvárané podľa požiadaviek neviest a pre každú bola tá jej očarujúca!

svadobný fotograf

Prezriete si portfólio nášho fotografa. Ak Vás jeho práca zaujala a túžite po fotografiách plných emócií vystihujúcich Vašu jedinečnosť, neváhajte ho kedykoľvek kontaktovať, kontakt nájdete v sekcii Kontakt.

svadobná koordinácia

Svadobný deň ubieha veľmi rýchlo. Sme tu preto, aby ste si Váš deň užili s úsmevom na tvári. Vytvárame časový harmonogram dňa, na ktorý profesionálne dohliadame a ktorý spĺňa všetky Vaše požiadavky.